2023/2024-es tanévben

Iskolai népdaléneklési verseny

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Végh Nóra Anna

4.aIskolai népdaléneklési verseny1. hely
Kiss Laura4.bIskolai népdaléneklési verseny2. hely
Farkas Alexandra4.aIskolai népdaléneklési verseny3. hely
Braun Eliza3.cIskolai népdaléneklési verseny1. hely
Garay Csaba3.cIskolai népdaléneklési verseny2. hely
Kovács Petra3.bIskolai népdaléneklési verseny3. hely

XXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny döntő

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Kiss Lilianna

6/AXXVII. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny döntő15. helyezett

Országos német levelező verseny

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Végh Nóra Anna

4/ASpiel und Gewinn! 4 fordulós német nyelvi verseny

7. helyezett

Rózsa Emma4/ASpiel und Gewinn! 4 fordulós német nyelvi verseny7. helyezett
Csillik Luca4/ASpiel und Gewinn! 4 fordulós német nyelvi verseny24. helyezett
Farkas Alexandra4/ASpiel und Gewinn! 4 fordulós német nyelvi verseny24. helyezett

Tudásbajnokság

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Rózsa Emma

4/ATUDÁSBAJNOKSÁG Országos döntő Környezetismeret 4.14. helyezett

Matific Matematikai Olimpia

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Rózsa Emma

4.a

MATIFIC Olimpia (Rubin szint)

1. helyezett
(iskolán belül)

Mihályi Ákos4.aMATIFIC Olimpia (Rubin szint)2. helyezett
(iskolán belül)
Ujjobbágy Fanni4.bMATIFIC Olimpia (Rubin szint)3. helyezett
(iskolán belül)
Gémesi Zsófia4.aMATIFIC Olimpia (Rubin szint)4. helyezett
(iskolán belül)
Balázs- Magyar Éva3.bMATIFIC Olimpia (Rubin szint)5. helyezett
(iskolán belül)
Kertész Adél4.aMATIFIC Olimpia (Rubin szint)6. helyezett
(iskolán belül)
Szücsy László4.aMATIFIC Olimpia (Rubin szint)7. helyezett
(iskolán belül)
Farkas Alexandra4.aMATIFIC Olimpia (Rubin szint)8. helyezett
(iskolán belül)

Országos angol levelező verseny

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Lévai Lívia

8/CTitok Oktatásszervező BT által szervezett országos angol levelező verseny14. helyezett

Sakkverseny eredmények

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Hogyinszki Marcell

4/BSakk diákolimpia megyei2. helyezett
Hogyinszki Marcell4/BSakk diákolimpia országos15-16. hely
Hogyinszki Marcell4/BXLIV. Lauder sakkfesztivál2. helyezett
Hogyinszki Marcell4/BFelnőtt sakk csapatbajnokság (Budapesti csapat)1. helyezett
Hogyinszki Marcell4/BFelnőtt sakk csapatbajnokság (Dunakeszi csapat)2. helyezett

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - megyei forduló

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Kiss Lilianna

6.A

Simonyi helyesírási verseny - megyei forduló

1. hely (országos döntőbe jutott)
Bolyós Boglárka6.CSimonyi helyesírási verseny - megyei forduló74. hely
Kiss Nikolett8.BSimonyi helyesírási verseny - megyei forduló31. hely

Helyi Versenyeredmények

Név 

Osztály

Verseny elnevezése

Helyezés

Paulik Lea Anna

3.C

Iskolai versmondó verseny

1. hely

Gogolya Ádám

3.C

Iskolai versmondó verseny

2. hely

Tóth Hanna Regina

3.A

Iskolai versmondó verseny

3. hely

Ujjobbágy Fanni

4.B

Iskolai versmondó verseny

1. hely

Végh Nóra Anna

4.A

Iskolai versmondó verseny

2. hely

Rózsa Emma

4.A

Iskolai versmondó verseny

3. hely

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Végh Nóra Anna

4.A

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló 4. évfolyam

4. hely

Rózsa Emma4.ANemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló 4. évfolyam45. hely
Vajdics László4.ANemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló 4. évfolyam45. hely
Rajcsák Gyula6.ANemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló 6. évfolyam51. hely
Berczi András Péter7.BNemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló 7. évfolyam44. hely
Kiss Nikolett8.BNemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló 8. évfolyam13. hely

TUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Gémesi Zsófia

4.A

TUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló eredménye Matematika 4.

9. hely

Gémesi Zsófia4.ATUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló eredménye Olvasás, szövegértés 4.10. hely
Rózsa Emma4.ATUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló eredménye Matematika 4.6. hely
Rózsa Emma4.ATUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló eredménye Környezetismeret 4.1. hely (országos döntőbe jutott)
Tóth Benedek6.CTUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló eredménye Angol haladó22. hely
Végh Nóra Anna4.ATUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló eredménye Matematika 4.18. hely
Végh Nóra Anna4.ATUDÁSBAJNOKSÁG Vármegyei forduló eredménye Magyar nyelv 49. hely

Helyi Versenyeredmények

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Belivics Lia

1.A

Iskolai versmondó verseny

1. hely

Győrfi-Dobó Diána1.CIskolai versmondó verseny2. hely
Kovács-Zorátti Benedek1.BIskolai versmondó verseny3. hely
László Réka2.BIskolai versmondó verseny1. hely
Balaskó Dorka2.AIskolai versmondó verseny2. hely
Szabó Zsófia Milla2.AIskolai versmondó verseny3. hely

Helyi Versenyeredmények

Név OsztályVerseny elnevezéseHelyezés

Porkoláb Matild

5.B

5-6 évfolyamos iskolai versíró verseny

1. hely

Rajcsák Gyula6.A5-6 évfolyamos iskolai versíró verseny2. hely
Bakondi Bence 6.A5-6 évfolyamos iskolai versíró verseny3. hely
Feke Dominik6.A5-6 évfolyamos iskolai versíró versenykülöndíj
Ungor Levente8.A7-8 évfolyamos iskolai versátíró verseny1. hely
Ambrus Dalma8.B7-8 évfolyamos iskolai versátíró verseny2. hely
Lévai Lívia8.C7-8 évfolyamos iskolai versátíró verseny3. hely
Diószegi Minka8.B7-8 évfolyamos iskolai versátíró versenykülöndíj
Farkas Laura6.B5-6 évfolyamos iskolai versillusztrációs verseny1. hely
Grész Kitti6.A5-6 évfolyamos iskolai versillusztrációs verseny2. hely
Búcsú Ninetta6.B5-6 évfolyamos iskolai versillusztrációs verseny3. hely
Lakati Zoltán6.A5-6 évfolyamos iskolai versillusztrációs versenykülöndíj

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - városi forduló

HelyezésNévOsztály
1. helyKiss Lilianna6/A
24. helyBolyós Boglárka6/C
54. helyKiss Nikolett8/B

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

HelyezésNévOsztály

21. hely

Szabó Zsófia Milla 

2.A

30. helyPorkoláb Erik  2.C
84. helyBalaskó Dorka2.A
93. helyLengyel Fanni2.C
117. helySzilágyi Gergő2.A
7. helyKovács Benjámin3.A
23. helyGulyás-Rohn Erik Balázs3.B
42. helyKungl Hunor3.C
114. helyVidáts Ákos Zalán3.C
159. helyKolozsvári Valéria3.C
18. helyVégh Nóra Anna4.A
51. helyRózsa Emma4.A
66. helyVajdics László4.A
70. helyUjjobbágy Fanni4.B
101. helyNémeth Balázs4.A
148. helyKozsán Botond4.A
165. helyCsillik Luca4.A
43. helyKiss Nikolett8.B
53. helyFülöp Emese Luca8.B

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny eredmények

Helyezés

CsapatnévOsztályCsapattagokPontszám
61. helyMagyar zebrák3.cKerekes Emma
Kolozsvári Valéria
Kordován Kamilla
Nagy Elza Katalin
129 pont
69. helyLegjobb barátok3.aHalmos Hanna
Kiss Dóra
Tatai Noémi Katalin
Veil Anna Blanka
126 pont
111. helyHatalmas olvasók3.cBodnár Csaba Adrián
Léman Eszter
Paulik Lea Anna
Vidáts Ákos Zalán
101 pont
12. helyIQ2004.aNémeth Balázs
Rózsa Emma
Vajdics László
Végh Nóra
165 pont
63. helyNégy Okostojás4.bHogyinszki Marcell Csaba
Sávoly Tamás
Tóth Márk Dominik
Ujjobbágy Fanni
143 pont
69. helyOkos Bözsi nénik4.aCsillik Luca
Farkas Alexandra
Nagy Márton
Székely Dominik
140 pont
90. helyCsodás négyes4.bCserkuti Márk
Gyenes Zelda Laura
Kiss Laura
Pituk Zsófia
133 pont
101. helyNyelvtanosok szökésben4.aGémesi Zsófia
Kozsán Botond
Mihályi Ákos
Petercsák Zsombor
131 pont
120. helyGepárdok4.bBalogh Szabina Mária
Kövesdi Ivett
Pócsi Anna Viktória
Vaszil Dániel
125 pont
47. helyAgykalózok5.bBozók Bendegúz
Gyenge Máté
Marton Csaba
Porkoláb Matild
128 pont
113. helyTudáskommandó5.aBalogh Balázs
Páris Péter László
Pócsi Milán
99 pont
120. helyLogikamacik5.aAradi Dorka
Takács Ninett
Tatai Kinga
Varga Petra
93 pont
68. helyMázli6.aBúcsú Diána
Kiss Lilianna
Kocsis Nóra
Zádori Antónia
122 pont
74. helyÜtős négyes6.aHuszák Szonja
Kalvach Anna
Puravecz Vivien
Zsilinszky Laura
118 pont
17. helyKrumpliskáposzta8.bFülöp Emese
Kiss Nikolett
Opóczki Lilla
Takács Jázmin
136 pont
33. helyBányászok8.bPituk Noémi
Ravasz Luca
Rónai Simon
Vass Krisztián
121 pont

Bolyai Matematika Csapatverseny eredmények

HelyezésCsapatnévOsztályCsapattagokPontszám
7. helyMatek tigrisek3.cKolozsvári Valéria
Kordován Kamilla
Léderer Anna
Nagy Elza Katalin
108 pont
19. helyRókamóka3.bGulyás-Rohn Erik
Kovács Petra
Németh Liza
99 pont
48. helyKirályteknősök3.aKovács Benjámin
Roskó Vince László
Számel Tamás
Szíjártó Szabolcs
87 pont
56. helyÉszbontók3.bApáti Lili
Hermánn Gergely
Varga Laura
85 pont
104. helyProgamerek3.aBaracz Lóránt Sándor
Csuhai Benett Olivér
Kiss Dóra
Tatai Noémi Katalin
66 pont
119. helyEszesek3.cBraun Eliza
Gogolya Ádám
Paulik Lea Anna
Vidáts Ákos Zalán
60 pont
26. helySpéci matematikások4.aNémeth Balázs
Rózsa Emma
Vajdics László
Végh Nóra Anna
103 pont
33. helyLogikások4.aGémesi Zsófia
Kozsán Botond
Mihályi Ákos
Petercsák Zsombor
102 pont
44. helyLegyőzhetetlenek4.bSávoly Tamás
Sipos Botond
Tóth Dominik
Ujjobbágy Fanni
99 pont
48. helyKövetek4.cErdei Zsombor
Sipos Benedek
Szabó Márton Gedeon
Tóth Milán
96 pont
58. hely4 Ok-Kos4.bBernáth Dalma
Mackó Bence
Tálosi Rubina Léna
Vaszil Dániel
90 pont
92. helyAgymanók4.bCserkuti Márk
Kiss Laura
Péter Botond
Zdellár Máté
79 pont
109. helySzuperzsenik4.aCsillik Luca
Farkas Alexandra
Nagy Márton
Székely Dominik Márk
70 pont
125. helyHappy day5.aAradi Dorka
Balogh Balázs
Pócsi Milán
Tatai Kinga
66 pont
68. helyEinstein lányok6.cÁsztai Lili Anita
Bolyós Boglárka
Kordován Korina
Vikor-Tóth Zsófi
91 pont
80. helyÜtős négyes6.aHuszák Szonja Rita
Kalvach Anna
Puravecz Vivien
Zsilinszky Laura
87 pont
81. helyCsak csajok6.aCservölgyi Léna
Kiss Lilianna
Kocsis Nóra
Zádori Antónia Mária
86 pont
95. helyBütyökbank zrt.6.aBakondi Bence
Szegedi János Mihály
Szentirmai Martin
80 pont
115. helyL.Cs.D.Gy.6.aCzuczor Levente
Elek Csanád
Feke Dominik
Rajcsák Gyula
68 pont
44. helyThe bojlerek7.bBerczi András Péter
Kiss Balázs
Tóth Benedek
Zsíros Milán
69 pont
11. helyKrumpliskáposzta8.bFülöp Emese Luca
Kiss Nikolett
Opóczki Lilla
Takács Jázmin
100 pont
17. hely4 zsák krumpli8.bAmbrus Dalma
Diószegi Minka
Fecske Lili
Grestyák Mira Kamilla
92 pont

Helyi versenyeredmények

Tanuló neveTanuló osztályaVerseny elnevezéseHelyezés/eredmény
Roskó Vince László3/ANépmeseolvasó Verseny1. helyezett
Hermánn Gergely3/BNépmeseolvasó Verseny2. helyezett
Kiss Dóra 3/ANépmeseolvasó Verseny3. helyezett
Ujjobbágy Fanni4/BNépmeseolvasó Verseny1. helyezett
Vavrik Bianka4/BNépmeseolvasó Verseny2. helyezett
Kiss Laura4/BNépmeseolvasó Verseny3. helyezett