2020/2021-es tanévben

Helyi versenyeredmények

 Tanuló neveOsztályaVerseny elnevezéseHelyezés/
Pontszám
Tóth Dániel Ábel5.cEgy perc és vers online szavalóverseny1. hely
Vavrik Vivien5.cEgy perc és vers online szavalóverseny2. hely
Boczkó Dániel7.aEgy perc és vers online szavalóverseny3. hely

Tankerületi versenyeredmények

 Tanuló neveOsztályaVerseny elnevezéseHelyezés/
Pontszám
Adamcsák Kitty8.dHungary and the Hungarians2. forduló
Balogh Milán 8.cHungary and the Hungarians2. forduló
Gál Eszter Hanna8.cHungary and the Hungarians2. forduló
Kocsis Nikoletta8.cHungary and the Hungarians2. forduló
Koppányi Kinga8.bHungary and the Hungarians2. forduló
Pongrácz Levente8.aHungary and the Hungarians2. forduló
Török Szabolcs8.cHungary and the Hungarians2. forduló
Varga Nóra8.bHungary and the Hungarians2. forduló
Kalvach Jázmin6.dÖko-verseny5. hely
Ravasz Gréta6.dÖko-verseny5. hely
Ravasz Luca5.bÖko-verseny5 .hely
Rajcsák Zsófia6.bPetőfi Sándor vers- és prózamondó verseny2. hely
Vavrik Vivien5.cPetőfi Sándor vers- és prózamondó verseny3. hely

Megyei versenyeredmények

 

Bendegúz NyelvÉSZ Verseny

 Tanuló neveOsztályaVerseny elnevezéseHelyezés/
Pontszám
Árkovics Hanna Emese6.c Bendegúz NyelvÉSZ verseny

11 pont

Kenguru Matematika Verseny

Végh Laura3.aKenguru Matematika Verseny36. hely
Szilágyi Alíz3.aKenguru Matematika Verseny45. hely
Kiss Nikolett5.bKenguru Matematika Verseny45. hely
Árkovics Hanna Emese6.cKenguru Matematika Verseny39. hely
Szorgalmas Panni6.cKenguru Matematika Verseny71. hely
Iodi Erik7.bKenguru Matematika Verseny30. hely
Ambrus Dusán7.bKenguru Matematika Verseny99. hely

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Végh Laura3.aZrínyi Ilona Matematika Verseny26. hely (97 pont)
Szilágyi Alíz3.aZrínyi Ilona Matematika Verseny43. hely (92 pont)
Czene Nóra3.c Zrínyi Ilona Matematikaverseny78. hely
Kiss Nikolett5.bZrínyi Ilona Matematika Verseny21. hely
Fülöp Emese5.bZrínyi Ilona Matematika Verseny30. hely
Schittler Henrik6.dZrínyi Ilona Matematika Verseny19. hely
Gyenes Ádám6.dZrínyi Ilona Matematika Verseny97. hely
Zsíros Dávid6.bZrínyi Ilona Matematika Verseny98. hely
Iodi Erik7.bZrínyi Ilona Matematika Verseny36. hely
Sájer Bence7.bZrínyi Ilona Matematika Verseny52. hely
Adamcsák Kitty8.dZrínyi Ilona Matematika Verseny59. hely
Barati Blanka8.dZrínyi Ilona Matematika Verseny78. hely

Országos versenyeredmények

 Tanuló neveOsztályaVerseny elnevezéseHelyezés/
Pontszám
Kordován Korina3.cVilágtájoló Országos Online Tanulmányi Verseny6. hely
3.a osztály - 5 csapat (19 fő)3.aSegíteni jó, segíteni menő!Legjobbak a jók között helyezés

Pályamunkák

Christmas in England

A 2021/22-es tanév Harsanyi János Technikum angol versenyén iskolánk 7. osztályos "Girls" csapata indult.

Készítették:

A 7. osztályos Rajcsák Zsófi, Sajben Jázmin és Szorgalmas Panni. Felkészítő tanáruk: Kálmán Ildikó

A hermelin

Dunakeszi Tankerületi ÖKO-verseny - 2020/21

Készítették:

Ravasz Luca (5. osztály), Ravasz Gréti (6. osztály), Kalvach Jázmin (6. osztály)

Hungary and the Hungarians

Iskolánkból két csapat is indult a Fóti Népművészeti Szakgimnázium, Gimnázium és Technikum szervezésében megvalósuló tankerületi nyelvi versenyen.

DreamTeam & Smile

Mindkét csapatunk továbbjutott a második fordulóba, melynek lebonyolítása a pandémia miatt elmaradt. A munkáikból készült válogatás jobb oldalt tekinthető meg. Felkészítő tanárok: Kálmán Ildikó és Horváthné Óvári Kitti
A csapattagok nevei a videók alatti leírásban olvashatóak.